Шановні відвідувачі! h_left

     Ми раді вітати Вас на офіційному веб-сайті  відділу освіти Тальнівської районної державної      адміністрації.   Освіта на  Тальнівщині - це насамперед  підтримка кожної дитини у розкритті її  здібностей  обдарувань і талантів, це поєднання  досвіду, мудрості і цінностей попередніх поколінь з  передовими технологіями та освітніми інноваціями;  це різні типи навчальних закладів, кожен з яких  має своє неповторне обличчя; це досвід і творчість, майстерність і пошук.

     Сподіваємось, що інформація розміщена на нашому  веб-сайті  зацікавить колег,  батьків, учнів,  та  громадськість, дасть можливість познайомитись з  навчальними закладами  району,  їх педагогічними  здобутками, цікавими ідеями та знахідками, допоможе знайти однодумців, надихне на власні  відкриття. Щиро вдячні  за те, що відвідали наш сайт. 


6500202111

ОБДАРОВАНІ ДІТИ – МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ! 

Обдаровані діти – золотий запас нації, її інтелектуальна еліта, гордість і надія України, джерело її авторитету у світі. Не варто доводити, що кожна нація сильна своїми талантами, а талант завжди родом з дитинства. Август Бебель сказав: «Генії не падають з неба, вони повинні мати можливість отримати освіту й мати умови для розвитку».  Тож кожна дитина може стати успішною в житті, досягти значного успіху, знайти себе у суспільстві, реалізувати свої можливості на повну силу.

Детальніше...

73171700

18 березня 2020 року  набув чинності

Закон України «Про повну загальну середню освіту»

 

Переглянути та завантажити файл, Закон України "Про повну загальну середню освіту"


 


123782000

Використання онлайн - сервісів веб - порталу

Пенсійного фонду України

 

Переглянути та завантажити лист, Онлайн-сервіси веб-порталу Пенсійного фонду України 


963654123000

Тимчасове призупинення навчально – виховного процесу у закладах освіти Тальнівського району.

Переглянути та завантажити файл,  Про тимчасове призупинення навчально – виховного процесу 

 


010201223

       У Майданецькій загальноосвітній школі 03 березня 2020 року відбувся семінар-колоквіум «Інноваційні технології.  Досвід. Пошук. Очікування». До школи завітали  керівники шкільних методичних об’єднань учителів початкових класів, завучі, директори закладів загальної середньої освіти району. Гостей зустріли учні школи зі словами пошанування.

Детальніше...

Дочірні категорії

Login Form
Пошук по сайту
Корисні посилання
MONMS_static

rysunok2
 


  

842bfb09fe17068d9c4af30e722371d8

RMK LOGO3
SQE logo Word 2 1
Хто на сайті

На сайті 8 гостей та відсутні користувачі