Шановні відвідувачі! h_left

     Ми раді вітати Вас на офіційному веб-сайті  відділу освіти Тальнівської районної державної      адміністрації.   Освіта на  Тальнівщині - це насамперед  підтримка кожної дитини у розкритті її  здібностей  обдарувань і талантів, це поєднання  досвіду, мудрості і цінностей попередніх поколінь з  передовими технологіями та освітніми інноваціями;  це різні типи навчальних закладів, кожен з яких  має своє неповторне обличчя; це досвід і творчість, майстерність і пошук.

     Сподіваємось, що інформація розміщена на нашому  веб-сайті  зацікавить колег,  батьків, учнів,  та  громадськість, дасть можливість познайомитись з  навчальними закладами  району,  їх педагогічними  здобутками, цікавими ідеями та знахідками, допоможе знайти однодумців, надихне на власні  відкриття. Щиро вдячні  за те, що відвідали наш сайт. 


32077400

18 жовтня 2019 року на базі Тальнівського районного методичного кабінету відбулося методичне об’єднання вихователів різновікових груп закладів дошкільної освіти району. Щодо організації сюжетно-рольової гри дітей дошкільного віку інформувала Голоднюк Р.П., керівник  методоб’єднання. Іващенко Н.Л., вихователь ЗДО «Веселка» Майданецької сільської ради, поділилася своїм досвідом роботи  про розвиток зв’язного мовлення  та його роль у формуванні словесної творчості дітей. 

Детальніше...

307007400

З 11 жовтня по 13 жовтня 2019 року в приміщенні Тальнівського районного методичного кабінету проведено навчальну сесію для 27 вчителів англійської мови Тальнівського району і Тальнівської ОТГ, які будуть навчати учнів 3 - 4 класів у 2020-2021 та 2021-2022 навчальних роках в умовах Нової української школи.

Детальніше...


72001777

ІНФОРМАЦІЯ

Про результати засідання конкурсної комісії по проведенню конкурсу  на заміщення вакантної посади вчителя - логопеда комунальної установи ,,Інклюзивно - ресурсний  центр“ Тальнівської районної ради Черкаської області.

Детальніше...


747201

                                                     Вся радість життя в творчості.

                                                      Творити — значить вбивати смерть.
                                                                                             Ромен Роллан

15 жовтня 2019 року в актовій залі Тальнівського районного методичного кабінету відбулося засідання методоб’єднання керівників гуртків Тальнівського районного центру науково-технічної творчості дітей та учнівської молоді.

Детальніше...

0201421033

        У найпрекраснішу пору року, коли шелестить падолистом осінь, у лузі снує мереживо бабиного літа, а земля застеляється різнобарвними килимами, приходить всенародне свято – День працівників освіти.

Детальніше...

Дочірні категорії

Login Form
Пошук по сайту
Корисні посилання
MONMS_static

rysunok2
 


  

842bfb09fe17068d9c4af30e722371d8

RMK LOGO3
SQE logo Word 2 1
Хто на сайті

На сайті 6 гостей та відсутні користувачі