Шановні відвідувачі! h_left

     Ми раді вітати Вас на офіційному веб-сайті  відділу освіти Тальнівської районної державної      адміністрації.   Освіта на  Тальнівщині - це насамперед  підтримка кожної дитини у розкритті її  здібностей  обдарувань і талантів, це поєднання  досвіду, мудрості і цінностей попередніх поколінь з  передовими технологіями та освітніми інноваціями;  це різні типи навчальних закладів, кожен з яких  має своє неповторне обличчя; це досвід і творчість, майстерність і пошук.

     Сподіваємось, що інформація розміщена на нашому  веб-сайті  зацікавить колег,  батьків, учнів,  та  громадськість, дасть можливість познайомитись з  навчальними закладами  району,  їх педагогічними  здобутками, цікавими ідеями та знахідками, допоможе знайти однодумців, надихне на власні  відкриття. Щиро вдячні  за те, що відвідали наш сайт. 


Увага конкурс!

За сприяння голови обласної державної адміністрації Ю. Ткаченка планується започаткувати серед школярів обласну відзнаку за кращі досягнення  у вивченні предмета „Захист Вітчизни“.

З цією метою оголошується конкурс на кращий ескіз значка „Відмінник Захисту Вітчизни“ .

До участі у конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх та вихованці позашкільних навчальних закладів.

Ескізи вищеозначеного значка із супровідними листами приймаються Департаментом освіти і науки ОДА до 25 листопада 2014 року у паперовому вигляді (формат А4)  та в електронному вигляді з поміткою „Конкурс „Відмінник Захисту Вітчизни“.

За підсумками конкурсу переможець отримає цінний подарунок.


 

31 жовтня 2014 року в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний  інститут» відбулося нагородження  переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних  предметів  та Всеукраїнського захисту науково – дослідницьких робіт учнів  - членів МАН. За свої інтелектуальні досягнення   юнаки та дівчата  отримали стипендії  Президента України.

Детальніше...

Щорічно 9 листопада відзначається День украї́нської писе́мності та мо́ви. За православним календарем — це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця — послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.

Детальніше...

Дочірні категорії

Login Form
Пошук по сайту
Корисні посилання
MONMS_static

rysunok2
 


  

842bfb09fe17068d9c4af30e722371d8

RMK LOGO3
SQE logo Word 2 1
Хто на сайті

На сайті 7 гостей та відсутні користувачі