Шановні відвідувачі! h_left

     Ми раді вітати Вас на офіційному веб-сайті  відділу освіти Тальнівської районної державної      адміністрації.   Освіта на  Тальнівщині - це насамперед  підтримка кожної дитини у розкритті її  здібностей  обдарувань і талантів, це поєднання  досвіду, мудрості і цінностей попередніх поколінь з  передовими технологіями та освітніми інноваціями;  це різні типи навчальних закладів, кожен з яких  має своє неповторне обличчя; це досвід і творчість, майстерність і пошук.

     Сподіваємось, що інформація розміщена на нашому  веб-сайті  зацікавить колег,  батьків, учнів,  та  громадськість, дасть можливість познайомитись з  навчальними закладами  району,  їх педагогічними  здобутками, цікавими ідеями та знахідками, допоможе знайти однодумців, надихне на власні  відкриття. Щиро вдячні  за те, що відвідали наш сайт. 


 

28 листопада 2014 року на базі Тальнівського НВК відбувся семінар-практикум учителів трудового навчання (керівник Уланович Г.В.), члени якого розглянули питання щодо психолого-педагогічних  особливостей  розвитку творчих здібностей учнів, розвитку технічного мислення учнів на уроках трудового навчання та формування пізнавальних умінь та інтересів учнів під впливом міжпредметних зв’язків.

Детальніше...

Результати учнівських олімпіад

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 № 1099, наказів Міністерства освіти і науки України
від 13.01.2014 № 31 «Про затвердження графіків проведення ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів на 2015-2019 роки та конкурсних відбірково-тренувальних зборів кандидатів до складу команд учнів України для участі у міжнародних учнівських олімпіадах з навчальних предметів на 2014-2019 роки» (зі змінами), від 08.08.2014 № 918 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році» та керуючись п. 7 Положення про Департамент освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації (далі – Департамент), затвердженого розпорядженням облдержадміністрації 
від 07.03.2013 № 58 (зі змінами, внесеним розпорядженням облдержадміністрації від 21.05.2013 № 151), наказу Департаменту освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації від 11.09.2014 №192

«Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2014 -2015 навчальному році», наказу відділу освіти Тальнівської райдержадміністрації від 13.09. 14р. № 177 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2014-2015 н.р.» із 09.11.2014 р. у районі проводиться ІІ етап означених змагань.

Детальніше...

Увага конкурс!

За сприяння голови обласної державної адміністрації Ю. Ткаченка планується започаткувати серед школярів обласну відзнаку за кращі досягнення  у вивченні предмета „Захист Вітчизни“.

З цією метою оголошується конкурс на кращий ескіз значка „Відмінник Захисту Вітчизни“ .

До участі у конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх та вихованці позашкільних навчальних закладів.

Ескізи вищеозначеного значка із супровідними листами приймаються Департаментом освіти і науки ОДА до 25 листопада 2014 року у паперовому вигляді (формат А4)  та в електронному вигляді з поміткою „Конкурс „Відмінник Захисту Вітчизни“.

За підсумками конкурсу переможець отримає цінний подарунок.


 

31 жовтня 2014 року в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний  інститут» відбулося нагородження  переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних  предметів  та Всеукраїнського захисту науково – дослідницьких робіт учнів  - членів МАН. За свої інтелектуальні досягнення   юнаки та дівчата  отримали стипендії  Президента України.

Детальніше...

Щорічно 9 листопада відзначається День украї́нської писе́мності та мо́ви. За православним календарем — це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця — послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.

Детальніше...

Дочірні категорії

Login Form
Пошук по сайту
Корисні посилання
 

rysunok2
 


  

842bfb09fe17068d9c4af30e722371d8

SQE logo Word 2 1
Хто на сайті

На сайті 9 гостей та відсутні користувачі