Шановні відвідувачі! h_left

     Ми раді вітати Вас на офіційному веб-сайті  відділу освіти Тальнівської районної державної      адміністрації.   Освіта на  Тальнівщині - це насамперед  підтримка кожної дитини у розкритті її  здібностей  обдарувань і талантів, це поєднання  досвіду, мудрості і цінностей попередніх поколінь з  передовими технологіями та освітніми інноваціями;  це різні типи навчальних закладів, кожен з яких  має своє неповторне обличчя; це досвід і творчість, майстерність і пошук.

     Сподіваємось, що інформація розміщена на нашому  веб-сайті  зацікавить колег,  батьків, учнів,  та  громадськість, дасть можливість познайомитись з  навчальними закладами  району,  їх педагогічними  здобутками, цікавими ідеями та знахідками, допоможе знайти однодумців, надихне на власні  відкриття. Щиро вдячні  за те, що відвідали наш сайт. 878521017

ІНФОРМАЦІЯ

16 жовтня 2020 року у приміщенні комунальної установи ,,Тальнівський центр професійного розвитку педагогічних працівників“ Тальнівської районної ради Черкаської області  проведено конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників КУ ,,Тальнівський ЦПРПП»

Детальніше...


3568741000

         8 жовтня 2020 року проведено конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Тальнівський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Тальнівської районної ради Черкаської області.    

Детальніше...


15

 

ІНФОРМАЦІЯ

Про результати засідання конкурсної комісії по проведенню конкурсу на посаду директора комунальної установи ,,Тальнівський центр професійного розвитку педагогічних працівників “ Тальнівської районної ради Черкаської області

Детальніше...


20212021

          27 серпня 2020 року в залі засідань Тальнівської районної ради відбулася нарада керівників закладів освіти Тальнівського району.

Детальніше...

87820104

Відповідно дона казу Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 30.01.2020 № 17 «Про проведення XХV обласної виставки «Інноваційний пошук освітян Черкащини», з метою розвитку професіоналізму педагогічних працівників області, удосконалення регіональної системи освіти, популяризації кращого педагогічного досвіду та впровадження новітніх технологій у педагогічну практику з 22 по 24 квітня 2020 року на базі комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» проведено виставку. У зв’язку з епідеміологічною ситуацією та введення карантинних заходів виставка пройшла у дистанційному режимі.

Детальніше...

Дочірні категорії

Login Form
Пошук по сайту
Корисні посилання
 

rysunok2
 


  

842bfb09fe17068d9c4af30e722371d8

SQE logo Word 2 1
Хто на сайті

На сайті 7 гостей та відсутні користувачі