208710213

17  грудня  2019 року у  Тальнівському навчально – виховному комплексі «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №1 – гімназія» відбулося  святкове дійство до Дня Святого Миколая, на яке були запрошені діти – сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, учні закладів загальної середньої освіти Тальнівського району і Тальнівської ОТГ.

20218370

 З вітальним словом до усіх присутніх звернулася начальник відділу освіти Тальнівської райдержадміністрації Коваль Л.В., яка привітала з Днем Святого Миколая, яке здавна називають найпершим із різдвяних  і  новорічних свят, та звернулася з побажаннями до дітей,  щоб це свято було завжди прикрашене їхніми щирими  посмішками, веселим сміхом,  адже   саме в День Святого Миколая здійснюються найпотаємніші й найфантастичніші дитячі мрії, добрі справи і задуми.

Теплу атмосферу свята дітям подарували   учасники  художньої самодіяльності  Тальнівського НВК та  Васильєва Людмила Василівна, ведуча свята,  заступник директора Тальнівського НВК.

Завдяки її  неперевершеному вмінню зацікавити  маленьких гостей,  діти були не лише глядачами, а й учасниками свята. Вони з радістю брали участь у розважальних конкурсах, отримуючи заохочувальні призи.

52148301

 Приємною несподіванкою для дітей стала зустріч зі  Святим Миколаєм.

Цікаві майстер – класи по виготовленню новорічних іграшок провела  Іванова Л.С., учитель Тальнівського НВК.

Login Form
Пошук по сайту
Корисні посилання
 

rysunok2
 


  

842bfb09fe17068d9c4af30e722371d8

SQE logo Word 2 1
Хто на сайті

На сайті 9 гостей та відсутні користувачі