023172102

24   грудня  2019 року у залі засідань Тальнівської районної ради відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти  Тальнівського району.

Нараду розпочала вітальним словом Коваль Л.В., начальник відділу освіти райдержадміністрації. До вітань доєдналася Нестругіна Л.М., голова районної ради Профспілки працівників освіти і науки, яка презентувала  для членів профспілки солодкі подарунки та календарі. Особливо зворушливими були вітання і побажання Діда Мороза та Снігуроньки, які тимчасово зупинилися у Тальнівській санаторній школі-інтернаті.

302102133

Підсумки районного конкурсу «Школа року-2019»  оголосила Коваль Л.В., начальник відділу освіти райдержадміністрації. Лариса Вікторівна подякувала за добросовісну і плідну роботу керівникам  та педагогам Тальянківської ЗОШ І-ІІ ст. (І місце), Зеленьківської ЗОШ І-ІІ ступенів (ІІ місце), Глибочківського НВК (ІІІ місце), Веселокутського НВК (ІІІ місце),  Майданецької ЗОШ І-ІІІ ступенів (І місце), Вишнопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів (ІІ місце), Кобринівського НВК (ІІІ місце) та нагородила переможців грамотами відділу освіти.

Крім цього, на нараді були розглянуті  ще цілий ряд важливих питань, а саме:

  1. Про підсумки роботи освітньої галузі у 2019 році та завдання на 2020 рік (Коваль Л.В., начальник відділу освіти райдержадміністрації).
  2. Про впровадження системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР) на харчоблоках закладів освіти Тальнівського району, створення належних умов безпечного харчування та посилення контролю за організацією харчування у закладах ЗСО району. (Галицька Н.В., начальник Тальнівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області, Островушко О.Д., методист ТРМК).
  3. Про забезпечення протипожежної  безпеки у закладах освіти Тальнівського району (Рушай Л.І., інспектор з охорони праці групи  централізованого господарського обслуговування закладів освіти та інших закладів, які перебувають в управлінні відділу освіти райдержадміністрації).
  4. Про окремі питання організації роботи адміністрації школи щодо створення внутрішньої системи забезпечення якості освіти (за результатами курсів підвищення кваліфікації) (Зелінська Т.В., директор Майданецької ЗОШ І-ІІІ ст.).                                   

         На завершення  наради взяла слово Михайлова Т.В., завідуюча ТРМК, яка акцентувала увагу керівників ЗЗСО на окремих питаннях роботи закладів-особливості підвищення кваліфікації педагогів у 2020 році, підготовка до районної педагогічної виставки, робота шкільних веб-сайтів та привітала присутніх з прийдешніми новорічними та різдвяними святами.                                      

                                                                       

Login Form
Пошук по сайту
Корисні посилання
 

rysunok2
 


  

842bfb09fe17068d9c4af30e722371d8

SQE logo Word 2 1
Хто на сайті

На сайті 5 гостей та відсутні користувачі