025710710

       17 січня   2020 року в Тальнівському районному методичному кабінеті відбувся   семінар заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів шкіл району з питань  організації виховної роботи у ІІ семестрі 2019-2020 навчального року.

         Про підсумки   позакласної та позашкільної виховної діяльності педагогічних колективів за І семестр та завдання на ІІ семестр 2019-2020 навчальний рік проінформувала   методист з виховної роботи Шишкова Л.І.

        Також розглянуто питання волонтерської діяльності в учнівських колективах району. Досвід роботи з даного питання презентували педагог-організатор Тальнівської санаторної   школи - інтернату Даниленко В.М. та президент цієї школи, голова районної ради старшокласників Гурський Богдан.

          Учасники семінару переглянули   фоторепортаж з проведення Першого обласного форуму благодійників та обговорили питання щодо  проведення  підсумкового засідання районної ради старшокласників і форуму благодійників.

          Педагоги-організатори та заступники директорів з виховної роботи відвідали Тальнівський музей історії, де стали учасниками відкриття постійної експозиції «100-річчя визвольної боротьби українського народу 1917-1921 років»,   яку підготував науковий співробітник музею Шатайло О.Л. А також зустрілися з майстринею   Мороз О.В., яка презентувала виготовлені нею новорічні прикраси та переглянули змінну експозицію, присвячену українському рушнику «Полотняний літопис України» (екскурсію провела співробітник музею  Шинковенко  О.М.).

 

Login Form
Пошук по сайту
Корисні посилання
 

rysunok2
 


  

842bfb09fe17068d9c4af30e722371d8

SQE logo Word 2 1
Хто на сайті

На сайті 7 гостей та відсутні користувачі