6312302103

        Загальною темою семінарського заняття із заступниками директорів закладів загальної середньої освіти району, яке проведено у Тальнівському районному методичному кабінеті 21 січня 2020 року, стало «Професійний розвиток педагогічних працівників:  нові можливості і проблеми». 

      Завідувач РМК Михайлова Т.В. детально опрацювала з учасниками семінару порядок підвищення кваліфікації педагогічних працівників у відповідності до нової нормативної бази з означеного питання.

     Було вироблено алгоритм дій у закладі освіти щодо вирішення організаційних, правових, фінансових  проблем з метою конструктивного підходу у створенні системи підвищення кваліфікації педагогів.

Методист РМК Островушко О.Д. провела практикум «Атестація – школа підвищення і ствердження  фахової майстерності педагога». Організаційні та методичні засади проведення районної педагогічної виставки та конкурсу на кращий електронний освітній ресурс, де педагоги мають можливість поділитися своїм досвідом і власними творчими напрацюваннями, стало темою розмови з учасниками семінару завідувача РМК Михайлової Т.В. та методиста РМК Сомика А.В. Андрій Васильович проаналізував різні типи електронних освітніх ресурсів,  формати комп’ютерних програм та онлайн-сервісів для створення електронних ресурсів.

Головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Безталанна Л.Г. презентувала новації щойно прийнятого Закону України «Про повну загальну середню освіту».

250258100

       Учасники зібрання разом з методистом РМК Ткаченко О.М. через  тренінгове заняття вияснили особливості роботи з попередження суїцидальної поведінки у закладах освіти.  Актуальні питання організації повноцінного безпечного харчування дітей в закладах освіти та забезпечення навчання відповідальних за організацію роботи груп НАСРР стали темою дискусії, організованої методистом РМК Островушко О.Д.

Матеріали семінару для опрацювання у колективах і використання в роботі керівників шкіл та їх заступників узагальнено і розміщено на Google Диску.

      

 

 

Login Form
Пошук по сайту
Корисні посилання
 

rysunok2
 


  

842bfb09fe17068d9c4af30e722371d8

SQE logo Word 2 1
Хто на сайті

На сайті 7 гостей та відсутні користувачі