6500202111

ОБДАРОВАНІ ДІТИ – МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ! 

Обдаровані діти – золотий запас нації, її інтелектуальна еліта, гордість і надія України, джерело її авторитету у світі. Не варто доводити, що кожна нація сильна своїми талантами, а талант завжди родом з дитинства. Август Бебель сказав: «Генії не падають з неба, вони повинні мати можливість отримати освіту й мати умови для розвитку».  Тож кожна дитина може стати успішною в житті, досягти значного успіху, знайти себе у суспільстві, реалізувати свої можливості на повну силу.

   Кажуть, що  людина народжується із зерном в руці, тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте. І такий плідний, родючий, благодатний ґрунт створено у Тальнівському районі.

Проводяться заходи для обдарованої учнівської молоді, запроваджуються нові освітні проекти, в тому числі міжнародні. Учні шкіл району живуть цікавим, насиченим життям, їхнє повсякденне буття надає величезні можливості збагачувати свій духовний світ, розширювати коло духовних інтересів, підвищувати  творчий потенціал. Талановиті дітиТальнівського району  мали  можливість взяти участь у Всеукраїнських, Міжна­родних конкурсах з різних галузей знань, у різноманітних просвітницьких конкурсах, виставках, фестивалях, конференціях.

Зокрема, у 2019 – 2020 н.р. учень 9 класу Легедзинської ЗОШ І – ІІІ ст. Гордієнко Іван у ІІІ (обласному) етапі олімпіади з математики виборов ІІ місце учитель математики Шахрай Н.П.), а з географії – ІІІ (учитель Сокальський А.І.).

Результативною була участь вихованців комунального закладу «Тальнівський районний центр науково-технічної творчості дітей та учнівської молоді Тальнівської районної ради Черкаської області» у ІІ (обласному) етапі конкурсу – захисту робіт учнів – членів Малої академії наук. Із семи учасників 2 отримали призові треті місця: Ткаченко Володимир, учень Легедзинської ЗОШ І – ІІІ ст. (керівник гуртка Сокальський А.І.) та Марцияш Ян, учень Вишнопільської ЗОШ І – ІІІ ст. (керівник гуртка Дубик В.І.).

П’ятеро учнів закладів загальної середньої освіти району взяли участь в обласному етапі Всеукраїнських олімпіад та конкурсу із української мови ім.П.Яцика: Вакуловська Вікторія (Вишнопільська ЗОШ І – ІІІ ст.), Вовченко Андрій (Веселокутський НВК), Гладченко Давид (Тальнівська ЗСШІ І – ІІІ ст.), Марцияш Ян (Вишнопільська ЗОШ І – ІІІ ст.), Звіряка Ірина (Вишнопільська ЗОШ І – ІІІ ст.).

29 школярів отримали призові місця у ІІ (районному) етапі олімпіад із навчальних дисциплін, конкурсах із української мови імТ.Г.Шевченка та ім. П.Яцика.

62 вихованців «Тальнівського районного центру науково-технічної творчості дітей та учнівської молоді Тальнівської районної ради Черкаської області» здобули призові місця в обласних творчих конкурсах.

Тож  Тальнівщині є ким пишатися. Талановита молодь району вплітає цвіт свого таланту у національний вінок слави України.

Є потужний потенціал творчої та обдарованої молоді, вчительської та батьківської громади. Сьогоднішні перемоги юних талантів є стартовим майданчиком для творчого, інтелектуального та духовного зросту. Наша молодь активно вибирає свій шлях і йде вперед, підкоряючи вершину за вершиною. Попереду нові відкриття і здійснення мрій. Минуть роки, і сьогоднішні школярі відкриють всесвітні таємниці, сягнуть  нових висот.  Їм бути господарями на українській землі. Їм належить майбутнє. І ця  нація креативних молодих людей за допомогою свого розуму зможе піднести нашу країну на вищий щабель.

Безперечно, талановита молодь змінить Україну!

Login Form
Пошук по сайту
Корисні посилання
MONMS_static

rysunok2
 


  

842bfb09fe17068d9c4af30e722371d8

RMK LOGO3
SQE logo Word 2 1
Хто на сайті

На сайті 10 гостей та відсутні користувачі