7890012833

 

Дорогі учасники освітнього процесу!

       Вітаємо всіх із закінченням навчального року. Цей рік був і цікавим, і складним водночас для всіх. Сподіваємося, що літні канікули нададуть змогу відпочити, загартувати себе, набратися сил перед початком нової  подорожі країною Знань.

Висловлюємо слова щирої вдячності усім вчителям за самовіддану і натхненну працю, любов до своїх вихованців, навіть в таких незвичних умовах, як дистанційне навчання. Своєю невтомною працею ви допомагаєте дітям пізнавати світ, прищеплюєте найвищі моральні цінності.

Велике спасибі батькам наших учнів. Адже в цьому році без вас, шановні батьки, без вашої підтримки, вчителям не вдалося б досягти успіху.

Дорогі випускники! Збігли і залишилися в минулому ваші шкільні дні і роки – безтурботна, весела, щаслива пора життя, сповнена мріями та сміливими планами. Нехай у вашій пам’яті залишиться якомога більше світлих спогадів про шкільні роки, а попереду у вас доросле життя, повне добрих вчинків та радісних переживань.  Бажаємо кожному з вас впевнено йти життєвою дорогою, завжди досягати поставленої мети, бути  справжніми патріотами, які творять  чисте і світле майбутнє.

Бажаємо всім міцного здоров`я, щастя, миру і злагоди, сімейного добробуту, здійснення мрій і нових перемог!

Login Form
Пошук по сайту
Корисні посилання
MONMS_static

rysunok2
 


  

842bfb09fe17068d9c4af30e722371d8

RMK LOGO3
SQE logo Word 2 1
Хто на сайті

На сайті 4 гостей та відсутні користувачі