820201470

        При сприянні народного депутата Верховної Ради України  Яценка Антона Володимировича та місцевого підприємця Мовчана Володимира Петровича комунальна установа " Інклюзивно - ресурсний центр" Тальнівської районної ради Черкаської області одержала унікальний спортивний комплекс шведських стінок, м’який мат, набір естафетних доріжок.

      Комплекс включає в собі дві  класичні шведські стінки, «гладіаторську» сітку, скеледром та вертикальний канат із зачепами. Кожна стінка особлива та має своє вагоме призначення.  Привабливий скеледром – це не просто розвага  для дитини, це розвиток логічного мислення, здорової пам'яті, морально-вольових якостей, зміцнення і оздоровлення всього організму в цілому. Постійні заняття на скеледромі сприяють розвитку у дітей сили і чіпкості пальців рук, розвиває стійкість до стресових ситуацій.  Яскраві різнокольорові виступи у формі трилисника слугують надійними опорами для рук і ніг під час спуску та підйому. Стінка з канатом – дає можливість оволодіти технікою підйому на канаті, яка стане в нагоді для успішного навчання в школі і для розвитку фізичних даних дитини.

         Такий тренажер не залишить байдужим жодну дитину, адже він поєднує в собі спорт та ігри, що дозволяють дитині вести здоровий та веселий спосіб життя.

   Регулярні заняття на стінках сприятимуть розвитку фізичних даних дітей з особливими освітніми потребами, розвитку їх спритності, гнучкості, витривалості, сили, формуванню  координації рухів, налагодженню стабільної роботи серцево - судинної системи, формуванню правильної осанки,сприятимуть зміцненню імунітету  дітей в цілому.

    Естафетні доріжки - це інструмент для тактильної стимуляції дітей. Регулярна тактильна стимуляція як ніжок, так і долонь дитини призводить до дієвого ефекту. Знімається емоційне навантаження дитини, вона стає більш відкритою до нових знань, розум стає більш гнучким для вирішення різноманітних навчальних та життєвих ситуацій.

  Відділ освіти Тальнівської райдержадміністрації, працівники Центру, батьки, діти щиро вдячні  Яценку Антону Володимировичу, Мовчану Володимиру Петровичу за людяність, доброту, допомогу, таку вагому підтримку та увагу, яку вони постійно  приділяють дітям з особливими освітніми потребами. Зичим Вам, шановні благодійники  міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших мрій, планів, завжди гарного настрою. 

Login Form
Пошук по сайту
Корисні посилання
 

rysunok2
 


  

842bfb09fe17068d9c4af30e722371d8

SQE logo Word 2 1
Хто на сайті

На сайті 3 гостей та відсутні користувачі