Шановні відвідувачі! h_left

     Ми раді вітати Вас на офіційному веб-сайті  відділу освіти Тальнівської районної державної      адміністрації.   Освіта на  Тальнівщині - це насамперед  підтримка кожної дитини у розкритті її  здібностей  обдарувань і талантів, це поєднання  досвіду, мудрості і цінностей попередніх поколінь з  передовими технологіями та освітніми інноваціями;  це різні типи навчальних закладів, кожен з яких  має своє неповторне обличчя; це досвід і творчість, майстерність і пошук.

     Сподіваємось, що інформація розміщена на нашому  веб-сайті  зацікавить колег,  батьків, учнів,  та  громадськість, дасть можливість познайомитись з  навчальними закладами  району,  їх педагогічними  здобутками, цікавими ідеями та знахідками, допоможе знайти однодумців, надихне на власні  відкриття. Щиро вдячні  за те, що відвідали наш сайт. 


New


 

unnamed

       На виконання  Плану роботи комунального навчального закладу «Черкаський обласний інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» 18 грудня 2020 року  проведена обласна конференція Ліги старшокласників Черкащини в режимі онлайн.

Детальніше...

8523101011

20 листопада  2020 року у залі засідань Тальнівської районної ради відбулася нарада керівників закладів  освіти  Тальнівського району.

Детальніше...

   820201470

        При сприянні народного депутата Верховної Ради України  Яценка Антона Володимировича та місцевого підприємця Мовчана Володимира Петровича комунальна установа " Інклюзивно - ресурсний центр" Тальнівської районної ради Черкаської області одержала унікальний спортивний комплекс шведських стінок, м’який мат, набір естафетних доріжок.

Детальніше...

89930112

 

УВАГА !

На сайті Комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» розпочала функціонування «Дистанційна школа для учнів» (за посиланням  https://bit.ly/3oD31He).

Детальніше...

Дочірні категорії

Login Form
Пошук по сайту
Корисні посилання
 

rysunok2
 


  

842bfb09fe17068d9c4af30e722371d8

SQE logo Word 2 1
Хто на сайті

На сайті 6 гостей та відсутні користувачі